قیمت‌گذاری خدمات در گودکو

ایجاد رزومه‌ی حرفه‌ای با قابلیت دانلود PDF

 

شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان و به راحتی در گودکو رزومه‌ای شکیل و حرفه‌ای به زبان فارسی برای خودتان ایجاد نموده و آن را در معرض دید کارفرماها قرار دهید، آن را به صورت PDF دانلود نمایید، برای دوستان ارسال نمایید و ....

ایجاد صفحه‌ی اختصاصی برای شرکت

 

شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان و به راحتی در گودکو صفحه‌ای اختصاصی برای شرکت خود ایجاد نموده و با معرفی اهداف و چشم‌انداز، برنامه‌ها، ساختار سازمانی و .... فرهنگ و برند سازمانی خود را توسعه دهید.

دسترسی ویژه به پایگاه داده‌های سایت

 

شما با «فعالسازی دسترسی ویژه» به بانک اطلاعاتی نیروهای کار و متخصصان کشور برای حساب کاربریتان، با هزینه‌ای بسیار به‌صرفه از امتیازات زیر برخوردار خواهید بود:

  • جستجوی پیشرفته در بین متخصصان، با توجه به معیارهایی نظیر: وضعیت تأهل، جنسیت، نظام‌وظیفه و..
  • فیلتر کردن نمایش افراد در لیست‌ها بر اساس پارامترهایی نظیر: دانشگاه، شهر و..
  • دانلود و پرینت رزومه افراد (به همراه اطلاعات تماس) تا 50 مورد

پلنمبلغ (تومان)
دسترسی یک‌ هفته‌ای۴٠٠,٠٠٠
دسترسی یک ماهه۱,٠٠٠,٠٠٠
دسترسی سه ماهه۲,۵٠٠,٠٠٠
دسترسی شش ماهه۴,٠٠٠,٠٠٠
دسترسی یک ساله٧,٠٠٠,٠٠٠

ایجاد و تبلیغ فرصت‌های شغلی شرکت

 

موقعیت‌های شغلی که در گودکو ارائه می‌گردند، از مسیرهای زیر و با هزینه‌ای بسیار به‌صرفه براساس تعداد متقاضیانی که فرصت را مشاهده می‌کنند به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسند:

  • معرفی در بخش فرصت‌های سایت
  • معرفی در صفحه‌ی اختصاصی شرکت
  • معرفی در خبرنامه‌های ایمیلی
  • معرفی در رسانه‌های اجتماعی

 شما با ایجاد هر فرصت، ۱٠٠ مشاهده‌ی اول توسط متقاضیان را مهمان ما هستید و در صورت تمایل می توانید نسبت به شارژ اعتبار نمایش آن فرصت طبق تعرفه‌های زیر اقدام نمایید.
پلنمبلغ (تومان)
مشاهده فرصت توسط 50 نفر۱٠,٠٠٠
مشاهده فرصت توسط 100 نفر۱٨,٠٠٠
مشاهده فرصت توسط 200 نفر٣۲,٠٠٠
مشاهده فرصت توسط 500 نفر٧٠,٠٠٠
مشاهده فرصت توسط 1000 نفر۱۲٠,٠٠٠
نامحدود 3ماهه۲۴٠,٠٠٠

ویژه سازی فرصت

 

در صورتی که برای جذب نیرو در موقعیت شغلی مورد نظر عجله دارید، علاوه بر این که می‌توانید خودتان با فعال‌سازی دسترسی ویژه، به جستجوی پیشرفته در میان متخصصان بپردازید، می‌توانید آن فرصت را ویژه نمایید تا برای یک هفته در بالای لیست‌ها و با برچسب فوری نمایش داده شود تا نظر متخصصان بیشتری را در زمانی کوتاه جلب نمایید.

پلنمبلغ بدون تخفیف (تومان)مبلغ با تخفیف (تومان)
ویژه یک هفته ای۱٠٠,٠٠٠۲٠,٠٠٠

ویژه کردن رزومه

اگر مهارت‌های بالایی دارید که مایلید بیشتر توسط متخصصان و مدیران کشور دیده شوید، با ویژه کردن رزومه‌ی خود در بالای لیست رزومه‌ها در سایت و خبرنامه‌ها نمایش داده خواهید شد.

نمایش در قسمت ویژه‌های گودکو نیازمند تایید کارشناسان سایت است. شما بدون پرداخت درخواست خود را ثبت می‌نمایید و در صورت تایید، لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

پلنمبلغ (تومان)
پلن یک ماهه۲۵,٠٠٠

ویژه کردن شرکت

در صورتی که تمایل دارید متخصصان بیشتری با شرکت شما آشنا شوند و برای همکاری با شما درخواست دهند، می‌توانید شرکت خود را در گودکو ویژه نمایید تا در بالای لیست شرکت‌ها در سایت و خبرنامه‌ها قرار گیرد.

نمایش در قسمت ویژه‌های گودکو نیازمند تایید کارشناسان سایت است. شما بدون پرداخت درخواست خود را ثبت می‌نمایید و در صورت تایید، لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

پلنمبلغ (تومان)
پلن یک ماهه۱۵٠,٠٠٠

* لطفا توجه داشته باشید که در صورت عدم رضایت از هر کدام از سرویس‌های خریداری شده، می‌توانید به راحتی از ادامه‌ی استفاده از سرویس انصراف دهید تا به نسبت میزان استفاده و میزان باقی‌مانده از سرویس، مبلغ مربوطه به حساب کاربری شما مسترد گردد.