گودکو در رسانه‌ها

اطلاعات گودکو

بسیار خوشحال و مفتخریم که توانسته‌ایم نظر شما صاحب رسانه‌ گرامی را به گودکو جلب کنیم. لطفاً در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و اختصاصی در مورد گودکو و معرفی آن جهت انتشار در رسانه خود دارید، ایمیل خود را از طریق دکمه زیر ثبت نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

بسته‌ی رسانه‌ای

شماره‌ تماس
٠۲۱٦٦۵۵۹٠۹٦
شماره‌ فکس
ایمیل
پیوندها
بیزنس ترند؛ تجسم آینده کسب و کار

بیزنس ترند؛ تجسم آینده کسب و کار

امروزه زیاد می‌شنویم که افراد می‌گویند کار نیست و اشتغال کم است و بی‌کاری بیداد می‌کند. وقتی پای درد دل تازه‌فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها می‌نشینیم، اکثرا گلایه می‌کنند که کاری که «به دردشان بخورد» یا «مورد علاقه‌شان باشد» را پیدا نمی‌کنند و اگر هم جایی شاغل باشند از شرایط کار خود می‌نالند و اظهار می‌کنند که چون چاره‌ای نداشتند این شغل را در این سازمان پذیرفته‌اند. بعضی می‌گویند که علاقه‌مندیشان جای دیگری است و در حال حاضر از زندگی کاری خود رضایتمندی ندارند، بعضی از سطح حقوق خود ابراز نارضایتی می‌کنند و خلاصه، همه‌ی این‌ها شرایطی را ایجاد کرده است که اگر از آمارهای مربوط به بی‌کاری بگذریم، طبق آمارهای غیررسمی بیش از 80 درصد شاغلین کشور از شغل خود راضی نیستند.
خوشبختانه مدتی است که سامانه‌ای با نام «گودکو» با هدف ارتقای کیفیت زندگی کاری و رضایتمندی شغلی شهروندان در فضای وب شروع به کار کرده و از طریق اینترنت و موبایل در دسترس کاربران قرار گرفته است.